Staff Directory

Registrar's Office

Image

Baharudin Yaacob
Registrar
baha646@uum.edu.my
+604- 928 3100

Image

Maheran Ishak
Secretary
ann@uum.edu.my
+604 928 3101

Head of Unit

Image

Redzuan Ishak
Bahagian Pembangunan Sumber Manusia
redzuan@uum.edu.my
+604 928 3102

Image

Mohd Zulkifli Mohd Noor @ Muhammad
Bahagian Perkhidmatan Sumber Manusia
mohdzul@uum.edu.my
+604 928 3149

Image

Muhammad Iskandar Zulkarnain Muhammad Suhaimi
Bahagian Pengurusan Sumber Manusia
iskandar@uum.edu.my
+604 928 3110

BAHAGIAN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA

UNIT PERJAWATAN AKADEMIK
Image

Wahe Anuar Mansor
 Team Leader
 wahe@uum.edu.my
+604- 928 3111

Image

 Muhammad Hafidz Baharudin
 Team Member
mhafidz@uum.edu.my
+604 928 3116

Image

Rosazita Othman
Team Member
rosazita@uum.edu.my
+604 928 3115

BAHAGIAN PERKHIDMATAN SUMBER MANUSIA

UNIT CUTI DAN PERSARAAN
Image

Ibrahim Hanapi
Team Leader
brahim@uum.edu.my
+604 928 3164

Image

Ainon Mazura Abu Seman
Team Member
ainon@uum.edu.my
+604 928 3165

Image

Nor Shafinaz Atil
Team Member
shafinaz@uum.edu.my
+604 928 3155

Image

Norsiyati Mat Hanafi
Team Member
norsiyati@uum.edu.my
+604 928 3166

Image

Nur Faizah Abdul Kadir
Team Member
nur.faizah@uum.edu.my
+604 928 3166

BAHAGIAN PEMBANGUNAN SUMBER MANUSIA

UNIT PENGAJIAN LANJUTAN
Image

Zor Mat Nor
Team Leader
zor@uum.edu.my
+604 928 3170

Image

Haswandy Hassan
Team Member
wandy@uum.edu.my
+604 928 3173

Image

Maznah Mohamad Rejab
Team Member
maznah333@uum.edu.my
+604 928 3171

Image

Wan Norazean Mustaffa
Team Member
norazean@uum.edu.my
+604 928 3174

Image

Shahrom Bakar
Team Member
sbb217@uum.edu.my
+604 928 3172