×

Warning

JFolder::create: Could not create folder.Path: /var/www/wwwroot/pendaftar/cache/template

Bahagian Perjawatan

  Jawatan Nama Tel Email
1012
Ketua Penolong Pendaftar Kanan
(Ketua Bahagian Perjawatan)
En. Redzuan Ishak 04- 928 3110 redzuan@uum.edu.my

 

BAHAGIAN PERJAWATAN - UNIT KENAIKAN PANGKAT & PINJAMAN STAF

  Jawatan Nama Tel Email
1270
Penolong Pegawai Tadbir Pn. Shafinar Bt. Salim 04- 928 3117 shafinar@uum.edu.my
3141 Pembantu Tadbir (P/O) Pn. Raziah Zainal 04- 928 3118 razyah@uum.edu.my

 

 



 

BAHAGIAN PERJAWATAN - UNIT PENGAMBILAN STAF AKADEMIK DAN PELAWAT

  Jawatan Nama Tel Email
 2139
Penolong Pendaftar Pn. Norhashima Binti Wan Min 04- 928 3111 shima@uum.edu.my
 138 Penolong Pegawai Tadbir En. Abdul Sukor B. Mohamad 04- 928 3116 abshukor@uum.edu.my
1286 Pembantu Tadbir (P/O) Pn. Rosazita Othman 04- 928 3120 rosazita@uum.edu.my
3231 Pembantu Tadbir (P/O) Pn. Siti Muniroh Saad 04-928 3119 muniroh@uum.edu.my

 



 

BAHAGIAN PERJAWATAN - UNIT PENGAMBILAN STAF PENTADBIRAN

  Jawatan Nama Tel Email
1307
Ketua Penolong Pendaftar En. Muhammad Iskandar Zulkarnain
B. Muhammad Suhaimi 
04- 928 3112 iskandar@uum.edu.my
2291 Pembantu Tadbir (P/O) En. Hamidon Hashim 04- 928 3114 hamidon@uum.edu.my
1233 Pembantu Tadbir (P/O) Pn. Haslinawati Musa 04- 928 3113 haslin@uum.edu.my
2740 Pembantu Tadbir (P/O) Pn. Nor Baitirah Shaffie 04- 928 3113 baitirah@uum.edu.my