Bahagian Pembangunan Sumber Manusia

  Jawatan Nama Tel Email
 1678
 
Penolong Pendaftar Kanan
(Ketua Bahagian Pembangunan Sumber Manusia)
 En. Mohd Anizam B.Ariffin  04- 928 3180

 

 anizam@uum.edu.my

 

 

 

BAHAGIAN PEMBANGUNAN SUMBER MANUSIA - UNIT PEMBANGUNAN KERJAYA DAN KEBERKESANAN KURSUS

 

  Jawatan Nama Tel Email
 325 Pembantu Tadbir (P/O)  Pn. Filzah Zainol Ariffin  04- 928 3182  zfilzah@uum.edu.my
 231 Pembantu Tadbir (P/O)  Pn. Noor Yusni Md Yusof  04- 928 3188  yusni@uum.edu.my
 3120 Pembantu Tadbir (P/O)  Pn. Sodah Ahmad  04- 928 3184  sodah@uum.edu.my

 

BAHAGIAN PEMBANGUNAN SUMBER MANUSIA - UNIT PEPERIKSAAN PERKHIDMATAN

  Jawatan Nama Tel Email
 2357  Pembantu Tadbir (P/O)

En. Khairul Anuar Bin Ahmad

04- 928 3185

aanuar@uum.edu.my

 

 

BAHAGIAN PEMBANGUNAN SUMBER MANUSIA - UNIT LATIHAN, KURSUS DAN PBU

  Jawatan Nama Tel Email
 2139
Penolong Pendaftar Kanan Pn Wan Norhashima Binti Wan Min 04- 928 3181 shima@uum.edu.my
 1366 Pembantu Tadbir (P/O) Pn. Haslinda Arifin 04- 928 3187 lin72@uum.edu.my
 2732 Pembantu Tadbir (P/O) En. Nor Ahmalihashim Bin Ariffin 04- 928 3184 ahmali@uum.edu.my
2743 Pembantu Tadbir (P/O) Pn. Juwita Binti Johari 04- 928 3188 juwita@uum.edu.my
365  Pembantu Am Pejabat Am Kanan En. Azizan Embun 04- 928 3187 aziem@uum.edu.my

Fax: 04- 928 3189